سیستم پی وی سی

یزد پولیکا

اطلاعات لوله یزد پلیکا

لوله یزد پلیکا

علاوه بر پوشش بازار داخلی و کسب درصد بالایی از سهم بازار مصرف کشور، در بازارهای کشورهای همجوار، حاشیه خلیج فارس و آسیای میانه حضور قابل توجهی داشته باشد. در طی سالهای گذشته، کیفیت بالای محصولات تولیدی این شرکت باعث شده است چندین محموله از محصولات این شرکت به کشورهای آسیای میانه و همچنین آسیای جنوب شرقی صادر گردد و این امر، عزم مدیریت این شرکت را جهت تعیین استراتژی و خط مشی جدید که صادرات محصولات تولیدی به کشورهای اروپایی است را نیز هموار سازد.

از ابتدای راه اندازی شرکت، همواره طرح توسعه شرکت مدنظر بوده و در دستور کار این شرکت قرار داشته است. در سال 1378 همزمان با افزایش تولیدات، طرح توسعه شرکت در شهرک صنعتی یزد با زمینی به مساحت 14 هزار متر مربع به بهره برداری رسید. در سال 1384، این شرکت مدرنترین خطوط تولید مطابق با استانداردهای روز اروپا را در طرح توسعه خود خریداری و نصب نمود. در سال 1387 این شرکت سیاست نوسازی تجهیزات آزمایشگاهی را از بهترین سازندگان تجهیزات اروپایی در دستور کار خود قرار داد و کلیه تجهیزات آزمایشگاهی مورد نیاز صنعت لوله های PVCخریداری و نصب گردید، بطوریکه این آزمایشگاه هم اکنون یکی از بهترین آزمایشگاههای تخصصی در صنعت لوله های PVC بوده و برخی از تجهیزات آن در این صنعت در کشورمان منحصر بفرد است. در حال حاضر نیز این شرکت، طرح توسعه کیفی و کمی محصولات خود را همانند گذشته فرآروی خود دارد.

 

شرکت یزدپولیکا دارای پرسنل متخصص، مجرب و آگاه بوده که به یاری هم، مجموعه را به سوی اهداف متعالی خود یعنی رضایت مشتریان و حفظ کیفیت محصول پیش می برند. شرکت در پروژه های بزرگ از جمله شرکتهای آب و فاضلاب، مخابرات، انبوه سازان، طرح مسکن مهر، سازمانهای جهاد کشاورزی و نیز حضور فعال در بازارهای داخلی و خارجی، گویای کیفیت بالای محصولات این شرکت است.

 

 محصولات مشابه

لوله یزد پلیکا